Тексти і про тексти. Якщо ви любите не тільки читати книги, але й розмірковувати про їхню роль у нашому житті, сміливо підписуйтесь на цей канал. Розважливі думки гармонійно переплітаються з відгуками на окремі книги, а тому тут на вас чекає подвійне задоволення.
Книжковий блог Ксенії Близнець. Один з небагатьох книгоблогів у Фейсбуці, де ви знайдете огляди на прочитанки Ксенії, книжкові добірки та чимало літературних новин.
Booktube українською. Правда, це не стільки блог, скільки стрічка з відео книжкових ютуб-влогерів. Імовірно, саме на цьому каналі ви зустрінете свого улюбленого буктьюбера, а ми тим часом підготували для вас буктьюберські профілі, які нас вразили найбільше.
YOUTUBE
нотатки варварки. Канал веде літературознавиця Тетяна, літературні пізнання якої точно не дадуть засумувати та здивують глядача цікавезними фактами і тонкощами. Завдяки буктьюберці ви дізнаєтесь, як правильно читати класиків, Гоголь – український чи російський автор, і чому в літературі недооцінена роль… котиків.
Marie`s Bookshelves. Вчителька зарубіжної літератури, яка не любила читати, а тепер обожнює свій предмет і книжки. Марі підкаже промахи шкільної програми, розповість за що любить книги, які автори підтримують Україну під час війни. А ще проведе екскурсію іноземними книгарнями, зокрема чеськими та угорськими.
Kseniia Kellerman. Доволі впізнавана влогерка на українському буктьюбі з різноманітним контентом – від рецензій на книжки до читацьких марафонів. Крім готових відгуків на книги, Ксенія ділиться найпершими враженнями про книгу в процесі свого читання, складає добірки й відверто зізнається, які прочитані книги сподобались їй тільки з часом, а до яких навіть не має наміру торкатись.
Eslava Sabio Books. Тут Оля не лише описує враження від прочитаних книг, але й ділиться, які гідні повторного прочитання на її погляд. Влогерка знайомить зі своїми книжками, які мешкають не тільки на полицях, а й у коробках. Крім того, маючи тверду патріотичну позицію, Оля викриває інших українських блогерів у TikTok, які досі не відмовились від російських видавництв і книжкових продуктів. На противагу їм, вона знімає власні відео для ТікТоку, популяризуючи українські видання в сучасній соцмережі. Цим же займаються й інші українці в Буктоці.
@liubava.hromak. Любава, як і вище згадані книголюби, веде власний однойменний букток з естетикою до книжок, добірками і книгожартами. Але ми воліємо звернути вашу увагу саме на її Instagram: її мальовничі світлини та відверті відгуки зачаровують гостя сторінки, надихають на читання та надають блогові магічної особливості.
@roxolania.books. Юлія створює контент з чудовим візуалом і розважливими та захопливими відгуками, які читаються на одному диханні. Завдяки підсумкам із невеличкими коментарями до книг, дуже просто отримати враження про твір і обрати для себе цікаву історію.
@vyshnevyjcvit. Зазвичай знана за своїм буктьюбом, Люда має свій інстаблог, який попри війну залишається затишним, теплим і приємним. Це канал про мистецтво і книги з оглядами на них, корисною інформацією, милими світлинами і навіть лотереями, куди так і кортить повернутися знову.😏
Немає коментарів:
Дописати коментар